Jak wziąć udział w turnieju?

Rejestracja przed zawodami 

Rejestracji zawodnika można dokonać on-line, w panelu rejestracyjnym prowadzonym przez Polskie Towarzystwo Taneczne.

Terminy

rejestracja zawodników na turniej, rozpocznie się 31 stycznia i zakończy 04 kwietnia 2022 o godzinie 24:00

Opłaty

Warunkiem udziału w turnieju jest uregulowanie opłaty startowej. 

Dla Państwa wygody, we współpracy z naszym partnerem biletyna.pl, operatorem jednej z największych polskich platform ticketowych, udostępniliśmy możliwość regulowania opłaty startowej, w wygodnej formie on-line. 

Rejestracja w dniu zawodów 

Przy wejściu na obiekt, prosimy o okazanie dowodu zakupu opłaty startowej w formie wydruku papierowego, bądź kodu QR na ekranie telefonu. W kasie stacjonarnej, każdy zawodnik otrzyma opaskę indentyfikacyjną, z którą udaje się następnie na stoisko rejestracji zawodników, gdzie obsługa poprosi o okazanie dowodu tożsamości dokonując ostatecznej identyfikacji, potwierdzania obecności uczestnika turnieju i ewentualnej kontroli pod kątem obowiązujących w dniu zawodów przepisów epidemiologicznych. Po odebraniu numeru startowego i wskazaniu miejsca w szatni, procedura rejestracji do zawodów ulega zakończeniu. Komunikaty o próbie parkietu, będą podawane w formie zapowiedzi spikerskich. 

Dla wygodny i komfortu zawodników spoza Polski, w składzie personelu organizacyjnego, posługując się widocznymi oznaczeniami, będą osoby posługujące się językami obcymi, służąc koniecznym wsparciem i pomocą. 

Arena festiwalowa

Centrum Sportu i Rekreacji
ul. Oławska 46, 55-220 Jelcz-Laskowice
T +48 71 303 65 09
E recepcja@csir-jl.pl 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Star Dance Festival (C) 2022    |    Projekt i realizacja: kreacja24.pl