Nasi partnerzy

 

Piękno, elegancja i prestiż to wartości powszechnie kojarzone z tańcem towarzyskim. Tożsame również dla wielu marek, firm i instytucji publicznych, naszych Partnerów, którzy w oparciu o podobne zasady budują swój wizerunek i kulturę organizacyjną. Od wielu lat realizujemy wspólnie nasze cele społeczne i biznesowe. Z przyjemnością powitamy w naszym gronie również Państwa. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Partner strategiczny

Miasto gospodarz

Jelcz-Laskowice to młody, dynamiczny ośrodek miejski, posiadający prawa miejskie od 1987 r. Miasto liczy 16 tys. mieszkańców i jest lokalnym ośrodkiem przemysłowym, specjalizującym się w branży motoryzacyjnej. W Jelczu-Laskowicach działa podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i liczne, nowoczesne zakłady przemysłowe. Miasto otoczone pięknymi, atrakcyjnie turystycznie lasami zachodniej ściany Borów Stobrawskich, w bezpośredniej bliskości historycznego koryta Odry. Od wielu lat, miasto z dumą gości Stardance Festival, stając się znaczącym miejscem na  mapie kulturalnej i sportowej naszego kraju.  

Partner merytoryczny

Turniej odbędzie się we współpracy z Polskim Towarzystwem Tanecznym, założoną w latach 50-tych przez prof. Mariana Wieczystego, organizacją taneczną o najdłuższych tradycjach w Polsce, zrzeszającej ponad 7000 członków. 

Arena festiwalowa

Centrum Sportu i Rekreacji
ul. Oławska 46, 55-220 Jelcz-Laskowice
T +48 71 303 65 09
E recepcja@csir-jl.pl 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Star Dance Festival (C) 2022    |    Projekt i realizacja: kreacja24.pl